Ławki parkowe podwójne

Podwójne ławki parkowe to doskonałe rozwiązanie dla każdej miejskiej przestrzeni użytkowej. Określenie „użytkowy” oraz „funkcjonalny” są w tym miejscu najbardziej właściwymi. Wszystko to za sprawą bardzo przemyślanego projektu. Dwustronny mebel miejski jest połączeniem dwóch ławek w jedną. Dzięki temu przy wykorzystaniu niewielkiej przestrzeni daje możliwość jednoczesnego wypoczynku nawet kilku użytkownikom. Jest to sprawa kluczowa dla każdej galerii, centrum handlowego lub popularnym miejscom użyteczności publicznej.

lawka-aura-ze-stali-nierdzewnej

Do tego każda ławka dwustronna wyróżnia się ciekawym designem, stylizowanym nie tylko na nowoczesne infrastruktury, również na zabytkowe przestrzenie publiczne. Za sprawą użycia najlepszych materiałów – stali nierdzewnej oraz drewna do wyboru – krajowego lub egzotycznego. Ławki parkowe podwójne są absolutnie estetyczne, funkcjonalne oraz wytrzymałe. Ponadto na terenie galerii handlowych dobrze sprawdzają się również ławki dwustronne, które w miejscach masowo uczęszczanych stanowią doskonałe rozwiązanie przestrzenne. Mają one oryginalną estetykę, a co najważniejsze nie zajmują wiele miejsca, jednocześnie służąc dużej ilości osób. Ławki dwustronne to także oszczędność.

dwustronna-lawka-Pluris-

Po co kupować dwie ławki, jeśli można mniejszym kosztem otrzymać elegancką ławkę podwójną. Ławki parkowe podwójne ze stali czarnej można pomalować na dowolny kolor z palety RAL, te ze stali nierdzewnej posiadają swój oryginalny połyskliwy kolor. Jeżeli chodzi o drewno krajowe lub egzotyczne również można pomalować go na jeden z kolorów z palety RAL. Ławka podwójna może zostać pozostawiona w opcji wolno stojącej. Aby zniwelować ryzyko kradzieży istnieje możliwość przymocowania jej na stałe za pomocą kołków rozporowych.

Kategorie
Meta