Ławki parkowe żeliwne

Czy może być park lub aleja miejska bez ławki? Czy istnieje skwer czy teren rekreacyjny na którym nie ma miejsc do siedzenia? Usiąść i odpocząć podczas spaceru lub zwyczajnie poczytać książkę. Ławki parkowe żeliwne są niezbędnym elementem wyposażenia przestrzeni miejskiej. Nie może ich zabraknąć ani w małych ani w dużych miastach. Odpowiadając na zainteresowanie i wymagania naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę starannie wyselekcjonowanych ławek parkowych żeliwnych w rozmaitym wydaniu.

lawka-plantowa-zeliwna (1)

Ławki żeliwne produkowane są z solidnych materiałów, gwarantujących odporność na uszkodzenia mechaniczne. Proponujemy ławki o nowoczesnym wzornictwie, które idealnie wkomponują się w nowoczesne infrastruktury, również ławki stylizowane Retro, które doskonale nadają się do zabytkowych przestrzeni. Ich komfort możemy doświadczyć nie tylko podczas letnich spacerów, ale również w pozostałych porach roku. Bardzo istotną cechą tego typu produktów jest trwałość, dlatego oferujemy ławki z drewna krajowego. Jest to bardzo wytrzymały gatunek drewna cechujący się dużą wytrzymałością na zmienne warunki atmosferyczne oraz szkodniki.

lawka zeliwna z elementami drewnianymi

Produkty z naszej oferty doskonale sprawdzą się jako element małej architektury w wielkiej przestrzeni miejskiej. Ławka parkowa żeliwna idealnie nadaję się do zabytkowych dzielnic miast. Komponuje się z zabytkami lub innymi budowlami historycznymi. W miejscach publicznych zostaje ona przymocowana na stałe – aby zniwelować ryzyko kradzieży. Natomiast w prywatnej przestrzeni np. ogrodowej może pozostać w opcji wolno stojącej. Najczęściej ławki żeliwne wykończone są elementami drewnianymi.

Kategorie
Meta