Ławki parkowe betonowe

Ławki parkowe betonowe to innowacyjne rozwiązanie otwarte na współczesny design.

Beton architektoniczny to tworzywo niezwykle „wszechstronne” i trwałe. Beton utrzymuje wysokie parametry trwałości. Pod nazwą beton kryje się kilka rodzajów produktu, jednak architektoniczny jako jedyny posiada właściwości, dzięki którym odlane z niego formy są gładkie i najdokładniej oddają kształt produktu.

betonowa-lawka-miejska

 

Nowoczesne ławki parkowe betonowe często wykonane są z łączonych materiałów przez co ich forma staje się łagodniejsza w odbiorze. Drewno, które zdecydowanie najczęściej występuje w tym połączeniu, którego rodzaj i kolor możemy indywidualnie dobrać to kolejny akcent nadający charakteru. Pokusić można się także o barwę betonu. Nie zawsze warto upierać się przy jego naturalnym kolorze, współcześni producenci oferują możliwość pomalowania betonu specjalną farbą, która dodatkowo zabezpieczy element przed warunkami atmosferycznymi lub wandalizmem. Powłoki „anty- graffiti” to dodatkowa możliwość konserwacji, która zagwarantuje „długowieczność” produktu.

lawka trigono z betonu architektonicznego bez oparcia

Beton jako materiał daje wiele możliwości konstrukcyjnych oraz dekoracyjnych. Ławki betonowe sprawdzą się w otoczeniu nowoczesnej architektury lecz nie tylko. Beton to materiał ponadczasowy, od wieków pojawiał się w naszej kulturze, jest więc czymś naturalnym, z czym spotykamy się na co dzień. Beton był- jest i będzie a przybierane przez niego formy stale zaskakują.

 

Kategorie
Meta