Ławki parkowe

Ławki parkowe całoroczne, zadaszone lub zupełnie odkryte, odporne na działanie wielu czynników zewnętrznych.

Ich szeroki wybór na Polskim rynku zmusza nas do analizy poszczególnych produktów. Nowoczesne procesy produkcji dają wiele możliwości na łączenie materiałów, hartowane szkło, stal nierdzewna, żeliwo z ponadczasowym wzornictwem czy solidnie zaimpregnowane drewno.

Współczesny Design pozwala na tworzenie ergonomicznych kształtów.

lawka parkowa wola

Oprócz „typowych” ławek w przestrzeniach publicznych pojawiają się całoroczne leżanki lub hamaki, często słyszymy nawet o stwierdzeniu „salon miejski” a więc aranżacji miejskiej przeznaczonej do spotkań i szeroko pojętej integracji ludzkiej. Modułowy system aranżacji, składający się nie tylko z ławek, również donic czy stojaków na rowery, które ułatwią rowerzystą bezpieczne pozostawienie rowerów przy strefie odpoczynku. Salony miejskie ocieplą klimat każdego miejsca, nadadzą oryginalnego charakteru.

lawki parkowe

„Parkowa” nie znaczy w parku, nowoczesne osiedla proponują zamknięte tereny zielone przynależące do bloków w trosce o swoich mieszkańców, tak aby żyło się im komfortowo. Powstają place zabaw dla dzieci a wokół nich miejsca dla Mam, skąd blisko i bezpiecznie mogą oglądać swoje pociechy korzystające z uroków placy.

Ławki parkowe – czyli ławki zewnętrzne będące małą architekturą, ławki, które swoim wzornictwem wpasowują się w otoczenie tworząc spójną całość.

Kategorie
Meta